Kancelaria oferuje usługi prawne zarówno osobom fizycznym, które na co dzień spotykają się z sytuacjami wymagającymi porady lub interwencji prawnika jak i kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Celem nadrzędnym Kancelarii, jest zapewnienie i ochrona interesów prawnych Klienta, szybkość i skuteczność prowadzonych na jego rzecz działań oraz indywidualne i priorytetowe traktowanie każdej sprawy.

sygnetLogo
“ Ci, co szukają sprawiedliwości, szukają bezstronności,
a prawo jest właśnie bezstronne. ”

ary-logo

icon-offericon-offer-separator KLIENCI INDYWIDUALNI arrow-offer-down
Kancelaria specjalizuje się w następujących zagadnieniach prawnych:
⇒ prawo rodzinne i opiekuńcze,
⇒ prawo cywilne,
⇒ prawo ubezpieczeń – odszkodowania,
⇒ prawo nieruchomości,
⇒ windykacja należności,
icon-offericon-offer-separatorKLIENCI BIZNESOWI arrow-offer-down
W zależności od potrzeb Klienta Kancelaria oferuje zarówno doraźną pomoc prawną w rozwiązywaniu konkretnych problemów jak i stałą/kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych (osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, spółek osobowych, przedsiębiorców, przedsiębiorstw oraz innych jednostek organizacyjnych.

icon-hat2

Zasady współpracy

Kancelaria oferuje współpracę w różnych formach dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Odbywa się ona na podstawie umowy zlecenia zawieranej na potrzeby prowadzenia konkretnej sprawy/rozwiązania konkretnego problemu prawnego lub na podstawie umowy o stałą obsługę prawną.